Site online

Tot ce e nou legat de Ultimate Empire.

Re: Site online

Postby Madness » 19 Nov 2008, 21:28

Roby ... iti dau un sfat prietenesc :) nu te baga unde nu-ti fierbe oala :P CsO stie mai bine dar in fine ... nu vreau sa zic ce rol am yo in povestea asta ;) MC :)

PS : CsO o mik modificare ;;) Image
Last edited by Madness on 19 Nov 2008, 22:43, edited 5 times in total.
Image
Casa arde, baba ramane carbonizata :-??
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby sparkye » 19 Nov 2008, 21:40

Gj CsO :) Foarte "cu gust" si stilat :X imi place ^.^ In acelashi timp placut ochiului >:D< Gj again
Image
sparkye
[ superdumnezeu ]
[ superdumnezeu ]

Postby The 5th Kira » 19 Nov 2008, 21:59

Ce-mi place cand va laudati :X ! Sunteti asa de simpatici ... Vorbeste de Slide-ul acela de parca e ... NSA
The 5th Kira
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Madness » 19 Nov 2008, 22:04

na zis nimeni nmk de lauda dar chiar nu vreau sa se ajunga aicea ;) fiecare sa-si vada de ale lui ...
Image
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Duster » 19 Nov 2008, 22:19

Madness wrote:PS : Sper sa trec acest "test"ca sa pot accesa Admin Panel

[/quote]

amice, acces la admin panel nu primesti :))

o sa ai acces direct sa poti publica stirile fara aprobe, nu ACP -.- ( parca le aveai cu CMS-urile, sau crezi k suntem amatori noi? :( )
May the loot be with you!
Duster
[Rocket Scientist]
[Rocket Scientist]

Postby Madness » 19 Nov 2008, 22:22

Din cate stiu,pe joomla ca sa postez trb sa ma loghez aicea http://www.ultimate.ro/administrator/ /:) asta nu insemna ca voi accesa admin panelu ? /:)

PS : CMS cunosc ata incat sa nu stric nmk,sa stiu sa postez,sa configurez ;) nu am lucrat ff mult in joomla dar in fine :| + nu inteleg la ce mi-ar folosi celeante obtiuni ... deci vreau doar sa postez direct si sa pot edita...
Last edited by Madness on 19 Nov 2008, 22:25, edited 1 time in total.
Image
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Duster » 19 Nov 2008, 22:25

nope, admin panel = panou pentru administratori, nu pentru publisheri :)

daca nu ma crezi instaleaza-ti pe localhost un j00mla si convinge-te singur ..
May the loot be with you!
Duster
[Rocket Scientist]
[Rocket Scientist]

Postby The 5th Kira » 19 Nov 2008, 22:26

Madness wrote:na zis nimeni nmk de lauda dar chiar nu vreau sa se ajunga aicea ;) fiecare sa-si vada de ale lui ...

Nu e vorba de asta dar sunt un pic alergic (:sneeze: , scuze) la laudarosi . N-am nimic cu tine sincer , pari un tip de treaba dar nu suport cand cineva se lauda singur .

nu vreau sa zic ce rol am yo in povestea asta ;) ce am facut pt CsO nu consta numai in articole .. MC:)

Oh c'mmmon ... gime meh a break !

Ce rol poti avea in povestea asta ffs , mai mult de sprijin php / scripturi / slide / templates / skin / slide si alte chestii de genu nu prea stiu ce ai fi putut face fiindca e vorba doar de un Site pentru numele lui D-zeu ... vorbesti intr-un mod asa enigmatic ca aproape pacalesti oamenii lasand impresia ca lucrezi la proiecte NASA L-) ! Daca chiar vrei sa faci treba buna lasa lumea sa te laude nu te lauda singur intr-un mod d-ala shuckar/subtil . Uite iti zic eu , esti nambar oan , bo££_de_bo$£ semnu intrebari semnu intrebarii one!1 , numai te rog , cut it off !

PS : Tu nu aveai Ban ... ? Din cate stiu ai luat Ban pe Clau_O , ti-a dat unban , iara ban ... acum lucrezi la Site , I missed something ... ?
The 5th Kira
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Madness » 19 Nov 2008, 22:27

oke scz greseala mea ... mc ca mai lamurit :P (in fine ce stiam yo nu prea este valabil pe joomla dar ma descruc oricum :P )

@Nihi - Cred ca incurci personalele :|
Image
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Roby » 19 Nov 2008, 22:33

Nihillenium wrote:Nu e vorba de asta dar sunt un pic alergic (:sneeze: , scuze) la laudarosi . N-am nimic cu tine sincer , pari un tip de treaba dar nu suport cand cineva se lauda singur .
Oh c'mmmon ... gime meh a break !
Ce rol poti avea in povestea asta ffs , mai mult de sprijin php / scripturi / slide / templates / skin / slide si alte chestii de genu nu prea stiu ce ai fi putut face fiindca e vorba doar de un Site pentru numele lui D-zeu ... vorbesti intr-un mod asa enigmatic ca aproape pacalesti oamenii lasand impresia ca lucrezi la proiecte NASA L-) ! Daca chiar vrei sa faci treba buna lasa lumea sa te laude nu te lauda singur intr-un mod d-ala shuckar/subtil . Uite iti zic eu , esti nambar oan , bo££_de_bo$£ semnu intrebari semnu intrebarii one!1 , numai te rog , cut it off !

PS : Tu nu aveai Ban ... ? Din cate stiu ai luat Ban pe Clau_O , ti-a dat unban , iara ban ... acum lucrezi la Site , I missed something ... ?

Damn i love you >:D< O:-)

Si intradevar nu poti pune ACP pentru site publisheri.
Image

zerolevelZ wrote:Dar asta inseamna un bind in plus si asa sunt cam full la binds, am pus pana si pe rotita.
Roby
Banned
Banned

Postby Madness » 19 Nov 2008, 22:36

hai ca fiecare gandeste cum vrea ... :) yo imi vad e ale mele si nam sa mai postez aicea ;) ... iar faza cu ACP ... greseala mea ... nu cunosc Joomla ff bine am lucra in phpfusion ;)

PS: chiar nu m-am laudat ;) si nu vreau sa mai faceti topicuri aiurea MULTUMESC !
Last edited by Madness on 19 Nov 2008, 22:37, edited 1 time in total.
Image
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby The 5th Kira » 19 Nov 2008, 22:36

Madness wrote:@Nihi - Cred ca incurci personalele :|

Nu tin fazele astea la mine so "Cut it off", again .
The 5th Kira
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby vladstoick » 19 Nov 2008, 22:37

Madness wrote:
@Nihi - Cred ca incurci personalele :|

din pacate nu incurca persoanele clau_O stii foarte bine ca ai trimis acel mesaj de pe accountul Everlight ca ti-ai schimbat numele in Madness

Btw adresa nu a aparut asa de proasta in lista

ca sa nu fiu offtopic : felicitari pentru site
vladstoick
[So What?Enjoy Your Life!]
[So What?Enjoy Your Life!]

Postby Madness » 19 Nov 2008, 22:47

Aja si daca sunt cine sunt asta insmna ca nu pot fi ce sunt ? nu cred ca am facut nmk rau in ultimul timp ;) cat despre contu Clau_O a fost banat deoarece aveam 5 warn acumulate (iar dupa ce am avut primul umban aveam deja 3 warn iar acele 3 warn nu au fost resetate) ata timp cat stau in banca mea si fac tot ce trb sunt bine venit ;) cat despre tine vlad am un screen care arata cat de fidel ejti tu acestui srv dar nu-s genu sa postez si altele ...
Image
Madness
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby The 5th Kira » 19 Nov 2008, 22:48

Ma bucur ca ai facut asa cum te-am sfatuit in PM dar nu intinde coarda cu Vlad ca ne suparam . Nu te lua de prietenii mei .
Last edited by The 5th Kira on 19 Nov 2008, 22:50, edited 1 time in total.
The 5th Kira
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

PreviousNext

Return to Noutati