Ce ai vrea sa vezi in plus la acest server ?

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Ce ai vrea sa vezi in plus la acest server ?

Postby Aleksandru » 13 Aug 2010, 11:14

Ai vreo idee pentru server?
Crezi ca poti schimba ceva in bine?
Nu iti place ceva la server?
Fa un post aici.
Si nu confundati acest topic cu asta: propunere-events-t22688.html
Nu vreau sa vad comentarii la postul cuiva, ai o idee noua? fa un post si tu.
Fara flame, off-topic, spam sau aveti warn + reply sters.
Image
Aleksandru
[Global moderator]
[Global moderator]

Re: Ce ai vrea sa vezi in plus la acest server ?

Postby insomnia » 13 Aug 2010, 12:53

sa mearga :| , si cu buguri .. numa sa mearga
Image
insomnia
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Spar2k » 13 Aug 2010, 13:33

O idee ar fi sa scoateti de la Vote Shop Flasks si Drums, pentru ca asa nu le va mai cumpara nimeni de la Alchemy respectiv Leatherworking :|
Si ati putea baga niste tabards :D gen: http://www.wowhead.com/item=35280 / http://www.wowhead.com/item=38310
Kend - Elemental/Enhancement Shaman
Spar2k
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Focaman » 13 Aug 2010, 15:12

un sistem de char trade .... daca te plict de char-ul tau sa-l dai la trade k la piatza
Focaman
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Aleksandru » 13 Aug 2010, 15:17

nu oferim suport pt asa ceva.
Image
Aleksandru
[Global moderator]
[Global moderator]

Postby Azael » 13 Aug 2010, 20:33

Eu propun sa puneti offseturile de la wrathful de la 1600 rat in sus.
Ex bracers :1600,back:1650 ,waist :1700..etc.Iar accesoriile relentless le puneti la orice raiting.
Azael
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Azael » 14 Aug 2010, 09:39

Vreau sa scoateti Warglaive,Thunderfury si Thori'dal, the Stars' Fury de pe vote points!
Azael
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Aleksandru » 14 Aug 2010, 10:15

inainte de a posta un nou reply, va rog sa cititi ce scrie in primul post.
Image
Aleksandru
[Global moderator]
[Global moderator]

Postby ChoWdeR » 14 Aug 2010, 12:25

dak sar putea eu as dori ca arena team sa inceapa de la ratng 0 ca asa e normal nu de la 1500:-j e foarte aiurea asa nu te chinuiesti si ai 1500 rating de la 0 atunci are farmec:)

:lol: :n00b:
ChoWdeR
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby starlightlove » 14 Aug 2010, 13:48

Ce ar fi sa se scoata de la vote mounturile epice TBc gen ashes of alar casa se mai faca si raidurile TBC ......... :) asta daca o sa mearga
DKlight pala (ex Dolf)
starlightlove
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby CRYSTYS » 14 Aug 2010, 13:58

Ok...am vazut pe site acolo la rewards,niste lucruri care nu prea m-au multumit.

Flasks moca?Si ala care face Alchemy ce mai faci?
Drums?Lw ce face?Ca se castiga bine.

Nici aia cu emblem of frost nu mi se pare prea buna...dar in fine.

Dupa care mounts...sa se puna daca e,doar cele pe care nu le putem lua Ingame.

In schimb..puteti sa bagati toate tiers,in locul flask-urilor si ale altor iteme.

Astept un raspuns.
CRYSTYS
[ Inside my Head ]
[ Inside my Head ]

Postby Aleksandru » 14 Aug 2010, 15:44

ce se gaseste la vote rewards asa ramane.
fly mount? cand strangi tu 600 de puncte? ia fa un calcul.
si legat de restul, gen flasks, etc, cine da 10 puncte pe alea cand poti da aceleasi puncte pe 1-2 emblems of frost (nu mai stiu numarul exact).
Image
Aleksandru
[Global moderator]
[Global moderator]

Postby kadavre23 » 14 Aug 2010, 16:43

1) O chestie foarte tare dupa parerea mea ar fi sa generati un Auction House virtual care sa recreeze conditiile AH de pe retail, nu de alta dar multi care isi fac profesii nu iau alchemy sau LW sau BS etc. pentru ca nu e profesie PvP si in plus de asta am vazut ca ati bagat scroluri la vanzare. Toate bune dar unlele chestii pe care voi le aveti de vanzare dezavantajeaza unele profesii asa ca generand un AH virtual care sa aiba de toate cu pretzuri mai maricele ar determina anumiti playeri sa isi ia o profesie numai pentru a vinde mai ieftin anumite chestii si sa isi poata alege ce profesie vor ei fara sa isi faca griji ca nu vor putea creste skillul ei fara implicarea altei profesii ( ma refer de exemplu sa ai enchanting si engineering - si pt eng sa folosesti AH nu sa iti cresti alt char numai ca sa ai mats de mining)------ datorita faptului ca sunt mult mai putini playeri pe server si iti cer niste preturi fenomenale pt iteme gen motorul de eng.

2) Daca tot aveti vote rewards ar fi ceva sa bagati si tierurile vechi 1 2 4 5 6 !

3) Degeaba ati scoate mounturile alea gea ashes of Al'Ar daca cineva nu e pasionat de wow sau nu a trait experienta tbc sau pretbc tot nu o sa faca raidurile alea vechi, tot prin bg ca sa arate ca el stie sa pwneze o sa-l gasesti.

4) In ceea ce priveste pvp-ul decat 1500 rating si flush pe saptamana la arena points mai bine cred ca ar fi 0 rating si flush zilnic. Motivul e simplu: e cam nasol sa ajungi la 2100 rating si sa nu ai ap de niciun item si ca sa nu iti pierzi din rank faci 10 meciuri cu team de 3 vs 3 pe saptamana pt puncte, ti se face acru.
Asa macar simti ca mucesti si esti rasplatiti pt munca depusa si de asemenea cand ajungi la un anumit rating poti deja sa treci la urmatorul gear nu sa stai ca prostu si sa freci menta ca nu ai destule puncte sau sa intre coechipierul tau cu altcineva si sa te trezesti ca sa dus pe apa sambetei ratingul tau si u nu ai gear ca nu ai avut puncte destule ca sa ti-l iei.
kadavre23
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re:

Postby CRYSTYS » 14 Aug 2010, 16:46

Aleksandru wrote:ce se gaseste la vote rewards asa ramane.
fly mount? cand strangi tu 600 de puncte? ia fa un calcul.
si legat de restul, gen flasks, etc, cine da 10 puncte pe alea cand poti da aceleasi puncte pe 1-2 emblems of frost (nu mai stiu numarul exact).

Eu as da puncte pe flasks,cum dau acum punctele pe gold.

Prewipe nu aveam ce sa mai fac cu frost. :) But whateva.Voi decideti.In mai putin de 2 luni iei mountul. :)
CRYSTYS
[ Inside my Head ]
[ Inside my Head ]

Postby f0rs4k3n » 14 Aug 2010, 16:55

sustin ideea cu tierurile vechi sunt iteme de fun mie asta mi se pare ca ar trebui sa primim pt votes. ma rog t7 ala e pt starters
de asemenea as vrea sa mai vad tabards pets care nu pot fi obtinuti la momentul actual in joc
as vrea scoaterea itemelor legendare din vote system. sunt legendare totusi .... cei care au jucat de mult timp inteleg de ce si valoarea unui item legendar
de asemenea as vrea sa fie mai putine regants la dash usurati mult prea mult munca la unele profesii ( enchanting ) iar altii nu prea mai vand nimik deci nu se mai face profesia( bs alchemy) plus ca nu e corect fata de aia care aleg skining si lw sa zicem care trebe sa munceasca de 3 ori mai mult decat ala cu enchanting si nici nu o sa prea vanda nimik
Acesta e internetul unde baietzii sunt baietzi, fetele sunt baietzi iar fetitele sunt agenti FBI :))
Only rely on yourself trust no one else
FAN CLOTZA
f0rs4k3n
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Next

Return to Trash