! New Staff Recruitment !

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

! New Staff Recruitment !

Postby Wmb » 03 May 2011, 01:52

Nu ma intereseaza ce pretentii de GM aveti voi sau alte impresii. Va voi spune strict ce avem nevoie , iar pe parcurs daca va comportati frumos veti primii si GM.

- Avem nevoie de 2x oameni care sa faca publicitate comunitatii , implicit server-ului.
- Avem nevoie de 1x Designer/WebDeveloper ( pentru asta trebuie sa aveti cunostinte de php & web design )
- Avem nevoie de 1x DB Developer. (alte cunostinte de C++ , php coding , etc se poate considera un bonus )
- Avem nevoie de 2x oameni cu mult timp liber. Tester & Bug Tracker. Nu face mai nimic altceva decat testeaza diverse & cauta bug-uri.
- Avem nevoie de 1x Movie Editor ( pentru eventualele filmari care se vor realiza pe server , deci Sony Vegas sau ce altceva folositi sa il stiti la perfectie )

O cerere arata cam asa.
Nume: (aici sa treceti si numele din joc + cel real[nu trebuie neaparat numele de familie ca nu suntem la politie])
Varsta: (cea reala,nu va dati mai batrani)
Postul: (Web Designer/Bug Tracker/DB Dev/etc)
Timp liber: (disponibilitatea pe timpul zilei)

OBS: Nu va inghesuiti sa aplicati pentru toate post-urile , pentru ca nu puteti sa va impartiti in 7 locuri o data. Deci va sugerez sa alegeti un singur post,unde va pricepeti voi mai bine si unde credeti ca va descurcati.
Cam asta este tot, spor la postat.
Wmb
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Re: ! New Staff Recruitment !

Postby K3ntos » 03 May 2011, 07:36

Nume:Outplay nume joc,Numele Real:Ionut
Varsta: 17 ani
Postul:Tester&Bug Tracker
Timp liber: (disponibilitatea pe timpul zilei):De la 14:00 ,pana seara la 1-3 Noaptea
LE: daca se ocupa tester&Bug Tracker,pot sa ma ocup si de publicitate.
Last edited by K3ntos on 06 May 2011, 11:05, edited 1 time in total.
Image
:kneel:
K3ntos
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby gazi » 03 May 2011, 09:13

Nume: andrei,nickname:siela
Varsta: 14
Postul:Bug Tracker
Timp liber: 8-12,19-23
Image

Zaphodftw wrote:Eu cu Crystys suntem pe felie

<U.T.S> Ultimate Tru' Spammer
gazi
[Like a baws]
[Like a baws]

Postby Lightftw » 03 May 2011, 11:09

Nume: Distrutio/Lighting Nume real:Andrei
Postul: Bug tracker/tester
Timp liber: Dimineata de la 8-10:30 seara de la 8-9 pana pe la 12(nu mereu dar voi anunta cand nu pot intra) in weekend nu pot spune un program fix dar in principal sa zicem ca ziua sunt dimineata onde la 9 pana la 12 sau 1 si seara cam de la 9(uneori si mai devreme) pana obosesc.In vacante nu pot spune un program fix dar sunt liber mai mereu.

@anonimul:sa sti ca am dar voi anunta cand nu pot intra asa ca numai vb fara sa cunosti.
Last edited by Lightftw on 04 May 2011, 15:07, edited 2 times in total.
Lightftw
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby anonimul » 03 May 2011, 11:24

Lightftw wrote:Nume: Distrutio/Lighting Nume real:Andrei
Postul: Bug tracker/tester
Timp liber: Dimineata de la 8-10:30 seara de la 7-12(si mai mult daca e nevoie) asta in timpul scolii in vacanate si zile libere sunt on mereu mai explicit de la 12 pana pe la 3-4 noaptea.

GUSH. Tu nu ai prieteni/prietene ?! Mama :)) de la 12 -3/4. (Nu m-am putut abtine) Sa vina warnu

!
Staff Warning!
+1 warn: la cerere
anonimul
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Palabl00d » 03 May 2011, 11:52

Nume:Palablood/Embrace Nume real:Andrei
Varsta:in iulie 17 ani
Postul:Tester & Bug Tracker
Timp liber:de luni pana vineri 14:00-18/17:00
in weekend: 11:00-16/17:00
Palabl00d
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Postby ExplOsioN » 03 May 2011, 13:17

Nume: Alex, Ipwn
Varsta: 17
Postul: M-am perfectionat, si ma descurc cu aproape orice, DB developer e tot ce imi doresc pe serveru asta. BUG traker fiind a 2 optiune pentru ca am mult timp liber.
Timp liber:In trimp saptamanii de la 13-14, pana noaptea si in week de la 9-8 dim pana a doua zi:D pe la 5-6
Last edited by ExplOsioN on 09 May 2011, 14:28, edited 2 times in total.
Maxim Am Spus
ExplOsioN
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby Tesstralin » 03 May 2011, 14:06

Nume: Icehoney name char/real name Lucian
Varsta: 17 ani
Postul: Bug Tracker
Timp liber:cam 7-8 ore in cursul saptamani iar in weekend cat mai mult
Image
Tesstralin
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby anngelo » 03 May 2011, 14:30

Nume:Angelo (in joc aveam anngelo, cand jucam ultima data la tbc ca pe wotlk nu prea am intrat)
Varsta: 18
Postul: Web Designer/Bug Tracker uitasem sa adaug la inceput ca ma pot ocupa de publicitate (video si altfel)
Timp liber: sunt liber tot timpul dupa ora 2 pana seara si prefer sa muncesc putin dar sa se vada schimbari majore ......
Last edited by anngelo on 12 May 2011, 20:00, edited 1 time in total.
anngelo
[Moderator]
[Moderator]

Postby Gambino » 03 May 2011, 15:51

Nume: Issual / Andrei
Varsta:Bug tracker/Tester
Timp liber: 10.00-17.00
Gambino
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby mastermario » 03 May 2011, 18:05

Nume: Real:Adrian/Andrei cum preferati. In-game:Firegold
Varsta: am facut 19 anul acesta
Postul: DB Dev-Vreau acest post deoarece lucrez de 4 ani in C++.Am destula experienta,am postat si in celalalt topic de recrutari faptul ca am cunostinte de C++.
Timp liber: edit: In general dupa ora 14:00/15:00 pana noaptea.Daca e nevoie pot sta si pana dimineata,nu e o problema

edit2:Am uitat sa precizez ca stiu sa lucrez foarte bine in html.
Last edited by mastermario on 09 May 2011, 21:15, edited 2 times in total.
Image
mastermario
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Postby reakthor_66 » 03 May 2011, 21:12

voi nu aveti server dar recrutati staff ? lol

!
Staff Warning!
Eşti în plus pe aici.
reakthor_66
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Dyon » 03 May 2011, 22:29

Nume:Dyon,Nume real:Alexandru
Varsta:15 ani
Postul:Bug traker
Timp liber:9:30-12,18:30-23:00 (mai putin vinerea si in weekend)
Image
Dyon
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Zypherlolz » 03 May 2011, 22:48

Nume: Zypher / Alex
Postul: (Bug Tracker)
Timp liber: Oricand , oriunde , in orice zi, la orice ora. NU am nevoie de gm . Doar tester.

PS: am testat fiecare patch posibil pe ptr @ Retail inainte sa apara pe oficial. Proof: http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 13707.jpg/ . Ss`ul e facut acum recent pe patchul 4.1 . Pm me for more infoz xD

LE: Vor fii persoane in staff [nu dau nume] care nu ma vor suporta si mai mult de 90% sigur nu voi fii acceptat. Tot ce vreau sa zic in momentu actual e ca am trecut peste stadiul in care eram , si atitudinea pe care o aveam in joc e cu totul diferita fata de cea normala . Stiu ca e posibil ca unii sa se simta cu musca pe caciula si sa fie ceva gen : OMG CUM ? ALA IN TESTING?! SUFERA DE EL KEKEKEKEKE. NU vin sa sufar sau altceva . Tot ce fac e sa intru testez ce e de testat raportez si am iesit. Fac asta pentru ca vreau sa ajut serverul . NU e prima oara cand imi ofer ajutorul si sunt refuzat din cauzele astea... Deasta m`am si pronuntat acum. Probabil si sper ca unii sunt destul de maturi sa inteleaga treaba asta
Zypherlolz
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby ZenitH » 03 May 2011, 23:14

Zypherlolz wrote:Nume: Zypher / Alex
Postul: (Bug Tracker)
Timp liber: Oricand , oriunde , in orice zi, la orice ora. NU am nevoie de gm . Doar tester.

PS: am testat fiecare patch posibil pe ptr @ Retail inainte sa apara pe oficial. Proof: http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 13707.jpg/ . Ss`ul e facut acum recent pe patchul 4.1 . Pm me for more infoz xD

LE: Vor fii persoane in staff [nu dau nume] care nu ma vor suporta si mai mult de 90% sigur nu voi fii acceptat. Tot ce vreau sa zic in momentu actual e ca am trecut peste stadiul in care eram , si atitudinea pe care o aveam in joc e cu totul diferita fata de cea normala . Stiu ca e posibil ca unii sa se simta cu musca pe caciula si sa fie ceva gen : OMG CUM ? ALA IN TESTING?! SUFERA DE EL KEKEKEKEKE. NU vin sa sufar sau altceva . Tot ce fac e sa intru testez ce e de testat raportez si am iesit. Fac asta pentru ca vreau sa ajut serverul . NU e prima oara cand imi ofer ajutorul si sunt refuzat din cauzele astea... Deasta m`am si pronuntat acum. Probabil si sper ca unii sunt destul de maturi sa inteleaga treaba asta

Uhm, daca tot ai aparut, ai cumva un site secret sau oficial unde sunt postati coeficientii de Attack Power si Spell Power pentru spell-uri in Cataclysm patches?
Image
ZenitH
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Next

Return to Trash