UltimateHysteria Youtube Channel

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: UltimateHysteria Youtube Channel

Postby Geesarm » 25 Jun 2011, 12:59

ALO ? ce'i telenovela asta aici,ultimele 2 pagini sunt pline de offtopic.
aici nu e site de matrimoniale,nu e nici facebook and shits like that.
postezi ce are legatura cu serverul sau ce poate ajuta serverul deja ne'am indepartat de subiect.
Cine mai posteaza dupa mine FARA a avea legatura cu topicul in sine,are warn.
(nu ma luati cu "n'ai voie sa faci pe moderatorul" , topicul este creat de mine,are niste reguli , offtopic=warn).
Image
Geesarm
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby THEClau » 25 Jun 2011, 16:10

Geesarm wrote:ALO ? ce'i telenovela asta aici,ultimele 2 pagini sunt pline de offtopic.
postezi ce are legatura cu serverul sau ce poate ajuta serverul deja ne'am indepartat de subiect.
(nu ma luati cu "n'ai voie sa faci pe moderatorul" , topicul este creat de mine,are niste reguli , offtopic=warn).

Offtopic : Defapt , sunt pline de critici aduse tie , dar si mie .... Si am o intrebare , de ce ai sters Promo-ul tau ?

ONtopic : Bun , urmeaza un video guildei UNKNOWN .... O sa contina materiale PvP dar si PvE ;) ... Si ma voi asigura ca totul sa fie EPIC , L33T , UBRZ , QQ !!! :P ... Stay tuned :) !
Image
Image
THEClau
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Geesarm » 26 Jun 2011, 02:05

THEClau wrote:
Geesarm wrote:ALO ? ce'i telenovela asta aici,ultimele 2 pagini sunt pline de offtopic.

Offtopic : Defapt , sunt pline de critici aduse tie , dar si mie .... Si am o intrebare , de ce ai sters Promo-ul tau ?

ONtopic : Bun , urmeaza un video guildei UNKNOWN .... O sa contina materiale PvP dar si PvE ;) ... Si ma voi asigura ca totul sa fie EPIC , L33T , UBRZ , QQ !!! :P ... Stay tuned :) !

ok:1) "Defapt , sunt pline de critici aduse tie , dar si mie...."
THEClau wrote:Buuun ... Pai , am avut mici probleme cu internetul si am stat 2 zile fara net .------------>
INTRO NR. 3
COMMENT , RATE , SUBSCRIBE !

(interesanta "critica" aici,si care e legatura cu serverul ? iti faci reclama in alt topic.)

2)"Si am o intrebare , de ce ai sters Promo-ul tau ? "
Pentru ca "ultimate -> wotlk" nu puteai tine un promo de cataclysm pe un server de wotlk,ca s'a bagat iar cataclysm nu e vina mea.

3) "Bun , urmeaza un video guildei UNKNOWN ....------>... Stay tuned"
Daca nu apare pe channel nu apare link nici aici in topic,faci topic in alta parte nu postezi aici [sau postezi in topicul guildei].
Clar ?!
Alte intrebari ?
Sper ca mintea ta de 14 ani iti permite sa intelegi ca aici postezi ce tine de channelul asta ,daca restul de filmulete nu sunt pe channel ,nu isi au rostul aici.
Image
Geesarm
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby THEClau » 26 Jun 2011, 11:59

NU imi amintesc sa ma fi luat de tine . Ce treaba ai tu ce varsta am eu ? Conteaza ? Nu prea cred :) . Si nu am nici chef de cearta din moment ce tu vad ca ai ceva cu mine ... Eu ti-am dat frumos pack-ul ala cu efecte si nici mersi nu ai spus , in schimb ai postat toata conversatia noastra aici , pe forum... 1 la mana , nu ma mai duc pe serverul ala fiindca ultimate are acum LK , 2 la mana , sa iti intre bine in cap baietas ca pe topicul asta am voie sa postez , deoarece , daca fac alt topic o sa vina si o sa imi zica " dar de ce nu ai postat pe ultimate hysteria channel topic ? " .... Daca topicul asta e plin cu video-uri care aduc playeri pe ultimate de ce sa nu mai postez aici :) ?

In other words , BAFTA ! Si keep it up cu videourile alea " MISTO " :X .
Image
Image
THEClau
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Geesarm » 26 Jun 2011, 19:51

THEClau wrote:NU imi amintesc sa ma fi luat de tine . Ce treaba ai tu ce varsta am eu ? Conteaza ? Nu prea cred :) . Si nu am nici chef de cearta din moment ce tu vad ca ai ceva cu mine ... Eu ti-am dat frumos pack-ul ala cu efecte si nici mersi nu ai spus , in schimb ai postat toata conversatia noastra aici , pe forum... 1 la mana , nu ma mai duc pe serverul ala fiindca ultimate are acum LK , 2 la mana , sa iti intre bine in cap baietas ca pe topicul asta am voie sa postez , deoarece , daca fac alt topic o sa vina si o sa imi zica " dar de ce nu ai postat pe ultimate hysteria channel topic ? " .... Daca topicul asta e plin cu video-uri care aduc playeri pe ultimate de ce sa nu mai postez aici :) ?

mai ai un pic si plangi,esti penibil si da ,conteaza varsta,cel putin la tine da,nu esti capabil sa intelegi ce vreau sa spun.
+nu populezi un server doar cu forumul,ce a inteles creierasul tau din "postezi ce tine de channel NU server.
Daca filmuletele acelea nu apar si pe channelul de youtube,sunt INUTILE pentru acest topic.
Te rog sa incetezi,esti inutil cand te plangi.

[ "pe topicul asta am voie sa postez , deoarece , daca fac alt topic o sa vina si o sa imi zica " dar de ce nu ai postat pe ultimate hysteria channel topic ? " ----------------------> videouri-facute-pe-ultimate-t7452.html ]
Nu da replay,sau da replay, ca oricum nu mai iau in considerare ce postezi tu.

un mic edit: era sa uit @ "Eu ti-am dat frumos pack-ul ala cu efecte si nici mersi nu ai spus " am folosit presetul acela doar de incercare,si de asemenea acel trailer a fost,ghici ce,tot de incercare.
Trailerul real va fi creat si voi folosi efecte create de mine[cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=hwA4oeTXepg] ,nu ma voi folosi de munca altuia si sa ma laud eu cu ea ,nu dau nume, *cought*THEclau*cought* .
[siiiiiii cum o "arzi dubios" cu efectele tale,m'am uitat in pack si TOATE preseturile de pe channelul tau sunt luate de pe net,dar TOATE,daca doresti...iti postez si preseturile 8-| ].
Pe scurt ...esti nefolositor si nu esti potent sa faci ceva de unul singur :)).
2 words "fuck off" nu suport lichelele.
Sper ca ai prins ideea.

Cei care au postat idei,critici,impresii, le voi citi si le voi lua in considerare in viitoarele filmulete.
Image
Geesarm
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby THEClau » 27 Jun 2011, 10:03

Geesarm wrote:
THEClau wrote:NU imi amintesc sa ma fi luat de tine . Ce treaba ai tu ce varsta am eu ? Conteaza ? Nu prea cred :) . Si nu am nici chef de cearta din moment ce tu vad ca ai ceva cu mine ... Eu ti-am dat frumos pack-ul ala cu efecte si nici mersi nu ai spus , in schimb ai postat toata conversatia noastra aici , pe forum... 1 la mana , nu ma mai duc pe serverul ala fiindca ultimate are acum LK , 2 la mana , sa iti intre bine in cap baietas ca pe topicul asta am voie sa postez , deoarece , daca fac alt topic o sa vina si o sa imi zica " dar de ce nu ai postat pe ultimate hysteria channel topic ? " .... Daca topicul asta e plin cu video-uri care aduc playeri pe ultimate de ce sa nu mai postez aici :) ?

mai ai un pic si plangi,esti penibil si da ,conteaza varsta,cel putin la tine da,nu esti capabil sa intelegi ce vreau sa spun.
+nu populezi un server doar cu forumul,ce a inteles creierasul tau din "postezi ce tine de channel NU server.
Daca filmuletele acelea nu apar si pe channelul de youtube,sunt INUTILE pentru acest topic.
Te rog sa incetezi,esti inutil cand te plangi.

[ "pe topicul asta am voie sa postez , deoarece , daca fac alt topic o sa vina si o sa imi zica " dar de ce nu ai postat pe ultimate hysteria channel topic ? " ----------------------> videouri-facute-pe-ultimate-t7452.html ]
Nu da replay,sau da replay, ca oricum nu mai iau in considerare ce postezi tu.

un mic edit: era sa uit @ "Eu ti-am dat frumos pack-ul ala cu efecte si nici mersi nu ai spus " am folosit presetul acela doar de incercare,si de asemenea acel trailer a fost,ghici ce,tot de incercare.
Trailerul real va fi creat si voi folosi efecte create de mine[cum ar fi http://www.youtube.com/watch?v=hwA4oeTXepg] ,nu ma voi folosi de munca altuia si sa ma laud eu cu ea ,nu dau nume, *cought*THEclau*cought* .
[siiiiiii cum o "arzi dubios" cu efectele tale,m'am uitat in pack si TOATE preseturile de pe channelul tau sunt luate de pe net,dar TOATE,daca doresti...iti postez si preseturile 8-| ].
Pe scurt ...esti nefolositor si nu esti potent sa faci ceva de unul singur :)).
2 words "fuck off" nu suport lichelele.
Sper ca ai prins ideea.

Cei care au postat idei,critici,impresii, le voi citi si le voi lua in considerare in viitoarele filmulete.

Si cu toate astea , ai folosit sunetele din packu ala !

EDIT ! : So , nu stiu de ce crezi ca intro-ul ala ce l-ai facut este asa de bun ? O raza de lumina pe acolo se numeste efect ? Zgarieturile de pe scris e efect ? That is bullshit ... Mah` most recent video : http://www.youtube.com/user/524003?feature=mhee ... Inceputul are porcaria aia deoarece trebuie sa ocup sunetul ala cu ceva :) ...

EDIT 2 : Nu am vrut sa pun background :) ...
Image
Image
THEClau
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Geesarm » 27 Jun 2011, 15:03

Replay @ theclau: e...test...mestere,macar e facut de mine, nu luat de pe net , :-j.
+ ca e primul meu efect creat cu aae.
Rog un moderator sa dea warn la toate replay'urile care nu au nici o legatura cu channelul serverului,inclusiv replayurile mele.
Sau cel putin sa stearga posturile inutile.
Image
Geesarm
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby THEClau » 27 Jun 2011, 19:48

Geesarm wrote:Replay @ theclau: e...test...mestere,macar e facut de mine, nu luat de pe net , :-j.
+ ca e primul meu efect creat cu aae.
Rog un moderator sa dea warn la toate replay'urile care nu au nici o legatura cu channelul serverului,inclusiv replayurile mele.
Sau cel putin sa stearga posturile inutile.

Stii ce inseamna luat de pe net ? TEMPLATE si tot ce tre sa faci e sa schimbi tu scrisul :) ... Iar in acest video nu este nimic luat de pe net decat inceputul care a fost pus RANDOM deoarece aveam nevoie de ceva cu , care sa ocup sunetul :) . Si termina cu suferintele ca nu impresionezi :* .

PS : Totusi , ai folosit sunetul din pack-ul ce ti l-am dat eu si tot nu ai spus mersi si tot il folosesti ... BAFTA :* !
Image
Image
THEClau
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby Geesarm » 27 Jun 2011, 19:55

te'a lovit pubertatea or something :)) nu mai am chef sa iti demonstrez cat de lamentabil si bun de nimic esti.Over for me =) poti sa dai replay de nerd rage ca si acum, nu iti mai raspund la nimic,esti o lichea :)) .
Image
Geesarm
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby THEClau » 28 Jun 2011, 14:00

Ai uitat ultima ta declaratie :( ?

Geesarm wrote:ma eu nu mai joc wow,si serverul e pe moarte,daca vreti sa dovediti cat de awsome sunteti faceti voi trailer ,va dau pass @ youtube channel si va ocupati de el :-?? easy .

Se pare ca tu nu prea rezisti criticilor :) ... Si renunti destul de repede , dar niciodata nu faci ce spui :D ... Same shit , adica tu tot vorbesti ca un maestru al editarii dar , sincer , nu ai o treaba :| ...

A , si din urmatorul quote imi dau seama ca nici tu nu prea ai o treaba cu sony vegas :) ... Programul se numeste Sony Vegas 9.0c Pro ... Iar la semnatura mea scrie Sony Vegas 9.0c Pro USER

Geesarm wrote:acel promo ma asteptam sa fie ceva "pro" [din cate vad in signature'ul tau]
Image
Image
THEClau
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby -Dreamz- » 29 Jun 2011, 00:04

Din ce in ce vad ca reusiti sa faceti ceva @ youtube.

GJ
Image
<U.T.S> Ultimate Tru' Spammer
-Dreamz-
Banned
Banned

Postby Neervana » 07 Jul 2011, 16:36

rog un moderator sa stearga topicul,pentru ca nu isi mai are rostul.
Neervana
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Previous

Return to Trash