Server status

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: Server status

Postby paramedic » 14 Jul 2011, 21:54

Alo... Custom vendor != Custom item...
wtf ;\
paramedic
- Şăf -
- Şăf -

Re: Re:

Postby memox » 14 Jul 2011, 22:06

MCH wrote:
Aleksandru wrote:Imi pare rau sa va informez dar nu o sa fie niciun custom vendor.

Scuzama ca iti bat de cap,dar trb sa fii absolut cretin sa iti doresti si sa plangi dupa custom item(+666666666666666666666 Attack Power).

Sefule nu cred ca sa referit la costum items ,la un vendor gen Dash cu diferite materiale sau depide parerea lui.
Image
memox
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Mahikosan » 14 Jul 2011, 22:30

nu mai postati pe forum GMs/admins/devs pentru ca nu are rost, you're just feeding the trolls or wasting your time
in loc de asta, ati putea repara serverul

-cei care dau /quit daca n-au primit un raspuns asta inseamna ca n-au ce cauta aici, asa ca nu va mai amagiti sa raspundeti la orice prost :)

less talk more work please :)

hai cu serverul! keep up the work guys
My partner always told me: "Arena is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get."
Image
Mahikosan
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby shadowsige » 15 Jul 2011, 07:52

apropo sunteti dobitoci sau dobitoci?(ma refer la aia 2 "profesori de romana" desh4saken si mikez) mai bine decat sa ma corectati ca acuma dam in alte kk-turi si daca va dau apa la moara ne tiganim paici si nu prea ar fi frumos mai bine zici locu cand se deshide serveru si dam 1v1 frumos daca ai tupeu mai bine te legi de lucrurile adev pe care le-am zis:D app la diverta card wow de 1 luna este 60ron pt wtlk 90 cata pack 930ron 1 an :X mai invata preturile si app de ce ne certam pe tema blizard? daca tot sti ata de multe tu cu preturile tale de blizard dute maica acolo :D (gg all for make a new ultimate server respect asta e ora 7 si cineva munceste pe el nice work:D bafta incontinuare) [sHs]

Y love ULTIMATE SERVER
Is a best server!
Image
shadowsige
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Re: Re:

Postby MCH » 15 Jul 2011, 08:02

memox wrote:
MCH wrote:
Aleksandru wrote:Imi pare rau sa va informez dar nu o sa fie niciun custom vendor.

Scuzama ca iti bat de cap,dar trb sa fii absolut cretin sa iti doresti si sa plangi dupa custom item(+666666666666666666666 Attack Power).

Sefule nu cred ca sa referit la costum items ,la un vendor gen Dash cu diferite materiale sau depide parerea lui.

Greseala mea,eu gandeam de acel gen de vendor care da custom items.Imi cer scuze.
Image

Image
MCH
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby desh4saken » 15 Jul 2011, 08:04

Shs, nu o sa ma cobor la nivelul tau ( propozitii de 50 de cuvinte, care, fie vorba intre noi, se numesc enunturi, dar :-$ ).

un bug pe care l-am vazut pe majoritatea cataclysm servers, archaeology nu iti arata pe minimap locatiile. Nu stiu daca l-ati fixat sau nu, dar e destul de important ^_^. Plus ca, la un moment dat, nu mai creste nivelul "artefactelor", raman doar alea de 20-30.

Hai cu serveruuuuuuul 8->
Image
desh4saken
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby shadowsige » 15 Jul 2011, 08:25

"desh4saken" Ce ai cu mine? ce impartim noi?te dai smeker ? tiam zis 1v1 in durotar sau sa ne organizeze gm o arena sa vezi ce dau de pamant cu tine! iar cealalta parte cu ce scriu si in cate prop scriu aici nu e loc de cearta aici laudam serverul le uram bafta succes sa ne faca un server bun nu inteleg ce treaba ai cu cate enunturi scriu eu? eu le urez bafta nu ii stresez cu reparati magu reparati arheologi reparati draci laci posteaza in locu cu buguri si dastea aici e pt server status si prin aceasta cale vreau sa imi cer scuze fata de echipa ultimate pt faptul ca am cam "spamat" in ultimul timp peaici prin topic . Asa ca va urez inca odata vacanta placuta si multa bafta la server si cum stim toti "Pan la DUMNEZEU te mananca sfintii" deci da doamne fereste sa enervez vreun prost precum desh4saken ca iese urat 8-} /:) (concluzie bafta la server va multumesc pt ca m-ati inteles!)

desh4saken 1v1 in durotar sau unde vrei tu cand se deschide serveru si ating 85!
Image
shadowsige
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby -GossiP- » 15 Jul 2011, 10:01

shadowsige wrote:"?te dai smeker ? tiam zis 1v1 in durotar sau sa ne organizeze gm o arena sa vezi ce dau de pamant cu tine!
desh4saken 1v1 in durotar sau unde vrei tu cand se deschide serveru si ating 85!

Bă, (oi fi eu prost dar) cred că tu te lauzi. (vorba din străbunii wow-ului Brain Score -> Gear Score)
Sincer fratre vorbești cam mult și înzadar, topicul e făcut să comenteze Staff-ul când, ce și cum.
Image

Colegiul Militar Liceal ”Mihai Viteazul”
-GossiP-
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Mahikosan » 15 Jul 2011, 10:21

shadowsige wrote:apropo sunteti dobitoci sau dobitoci?(ma refer la aia 2 "profesori de romana" desh4saken si mikez) mai bine decat sa ma corectati ca acuma dam in alte kk-turi si daca va dau apa la moara ne tiganim paici si nu prea ar fi frumos mai bine zici locu cand se deshide serveru si dam 1v1 frumos daca ai tupeu mai bine te legi de lucrurile adev pe care le-am zis:D app la diverta card wow de 1 luna este 60ron pt wtlk 90 cata pack 930ron 1 an :X mai invata preturile si app de ce ne certam pe tema blizard? daca tot sti ata de multe tu cu preturile tale de blizard dute maica acolo :D (gg all for make a new ultimate server respect asta e ora 7 si cineva munceste pe el nice work:D bafta incontinuare) [sHs]

Y love ULTIMATE SERVER
Is a best server!

pret 1 luna: 65 de lei
pret 2 luni: 130 de lei
nu mai vorbi fara sa cunosti lucruri, si sincer, mai mult tu faci parte din categoria lui MikeZ decat death4saken :)

shadowsige wrote:"desh4saken" Ce ai cu mine? ce impartim noi?te dai smeker ? tiam zis 1v1 in durotar sau sa ne organizeze gm o arena sa vezi ce dau de pamant cu tine! iar cealalta parte cu ce scriu si in cate prop scriu aici nu e loc de cearta aici laudam serverul le uram bafta succes sa ne faca un server bun nu inteleg ce treaba ai cu cate enunturi scriu eu? eu le urez bafta nu ii stresez cu reparati magu reparati arheologi reparati draci laci posteaza in locu cu buguri si dastea aici e pt server status si prin aceasta cale vreau sa imi cer scuze fata de echipa ultimate pt faptul ca am cam "spamat" in ultimul timp peaici prin topic . Asa ca va urez inca odata vacanta placuta si multa bafta la server si cum stim toti "Pan la DUMNEZEU te mananca sfintii" deci da doamne fereste sa enervez vreun prost precum desh4saken ca iese urat 8-} /:) (concluzie bafta la server va multumesc pt ca m-ati inteles!)

tocmai ce ziceai tu sa nu ne tiganim si tu exact asta faci, provoci faci desfaci si numai in gura te caci
invata sa te porti, chiar daca nu ne cunoastem asta nu inseamna ca trebuie sa fi un aurolac de la coltul strazii
tot o iei cu "respect staff" "server shemcer" etc. cand de fapt tu tot ce faci este sa nu respecti regulile acestei comunitati pe forum, o dai in off topic la prima ocazie si te certi cu cine apuci doar ca sa vada lumea ca esti smardoi :)

in concluzie respectul pe care il avem fata de celelalt ne defineste si intr-o comunitate ca ultimate este foarte necesar, invata sa te porti si asta e valabil pentru toti smecherasii de 15 ani

uitati, va dau o oglinda:

Image
My partner always told me: "Arena is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get."
Image
Mahikosan
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby paramedic » 15 Jul 2011, 10:31

Care mai continua flame-ul asta, are 48 de ore pauza pe user/ip @ forum.
paramedic
- Şăf -
- Şăf -

Postby Heineken » 15 Jul 2011, 12:55

O sa mearga armory cand deschideti server-ul? :-\
Not a hero unless you die!
Image
Heineken
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby paramedic » 15 Jul 2011, 13:55

Cand deschidem nu.
Ramane pe mai tarziu cu armory, am alte treburi.
paramedic
- Şăf -
- Şăf -

Postby Flexu » 15 Jul 2011, 14:32

Eu propun lock topic din 2 motive: 1 s-a raspuns la aproape toate intrebarile, la unele chiar de mai multe ori, iar cine e nedumerit poate sa caute in astea 13 pagini.
2 multi prea multi dobitoci bantuie pe aici cu intrebari retardate.
Doar opinia mea, faceti cum credeti. HF
Repara-mi-ati clasa (WARLOCK)!
Flexu
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby memox » 15 Jul 2011, 14:37

Flexu wrote:Eu propun lock topic din 2 motive: 1 s-a raspuns la aproape toate intrebarile, la unele chiar de mai multe ori, iar cine e nedumerit poate sa caute in astea 13 pagini.
2 multi prea multi dobitoci bantuie pe aici cu intrebari retardate.
Doar opinia mea, faceti cum credeti. HF

+1
Image
memox
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby -GossiP- » 15 Jul 2011, 23:13

E o idee cu offtopic, deja unii deraiază de la subiect. Faceți dintr-un topic ,teoretic util, un loc de scandal.

Io zic că e suficient câte informații s-au spus.

+1 Offtopic.

Peace!
Image

Colegiul Militar Liceal ”Mihai Viteazul”
-GossiP-
[Ultimate User]
[Ultimate User]

PreviousNext

Return to Trash