Reclamatii GMs!

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: Reclamatii GMs!

Postby Sharkyz » 03 Sep 2011, 20:24

gazi wrote:Ai inteles total gresit NU AM SFIDAT pe nimeni,i-am zis lui MAHIKOX bafta de 3 ori.Ce sfidare vezi aici?

si acel rand de @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
pt ce era?
si dc de 3x ? daca ii ziceai 1x nu crezi ca vedea?
Overyou/Sharkyz

Image
Sharkyz
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby gazi » 03 Sep 2011, 21:06

acel rand a fost pana sa intri tu.stii la fel de bine ca mine ca nu am meritat acel ban.
Image

Zaphodftw wrote:Eu cu Crystys suntem pe felie

<U.T.S> Ultimate Tru' Spammer
gazi
[Like a baws]
[Like a baws]

AM FOST ADMOLESTAT DE GM {KERLI}

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:11

bunza ziua in decursul zilei de 5 septembrie 2011...aproximativ ora 11:45...am luat bann pe contul omagracini si bebelush ....

http://img703.imageshack.us/img703/7362 ... 114502.jpg
http://imageshack.us/f/97/wowscrnshot090511114557.jpg/

dupa cum se vede prietenul care a fost logat pe contul "bebelush" care are in efectiv charul omagracinni cu 2 de "n" a luat bann pentru ca a dat bann pe global unor playeri....dar domnul "kerli" a banat contul "Omagracini" si nu contul "bebelush"

Vreau sa verificati conturile care sunt ambele banate...prietenul meu a intrat doar pe contul "bebelush"!

Vreau sa stiu de ce s-a facut asemenea abuz asupra unui player credincios si de buna credinta!

probabil prietenul meu a gresit dar a platit....dar nu e normal sa dai bann pe 2 conturi doar pentru ca numele unui cont seamana cu a unui char.....puteam eu sa am numele la cont identic cu al unui nume de char din game si sa ia respectivul om bann pe nedrept

Rog a se verifica cele relatate cu mare atentie deoarece joc pe acest server de vreo 3 ani cel putin si nu vreau din cauza unui Gm neatent si plin de fructuatie infantila erectibila la bann sa nu mai pot accesa conturile din wow

Cu respect Omagracini!
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Sharkyz » 05 Sep 2011, 12:16

Totusi nu puteai sa faci o cerere de unban si sa explici situatia? ce reclami tu acum? o posibila greseala care nu stii cu exactitate daca a fost intentionata sau nu?
Overyou/Sharkyz

Image
Sharkyz
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby Kerli » 05 Sep 2011, 12:17

Ai dat ban de pe ambele conturi. Lasa minciunile deoparte ca te stiu.
Kerli
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:20

Kerli wrote:Ai dat ban de pe ambele conturi. Lasa minciunile deoparte ca te stiu.

pe celalalt cont nu am dat...uiatate bine la poze...eram pe contul bebelush charul "omagracinni" si u ai dat bann pe contul "omagracini" daca era cum spui u in acel moment trebuia sa iau disconect...dar dupa ce te-am atentionat ai dat si pe asta...

poftim dovada si explica http://imageshack.us/f/405/wowscrnshot090511114502.jpg/
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Kerli » 05 Sep 2011, 12:26

Am debanat contul Omagracini, cu scuzele de rigoare. Cand am intrat am primit si eu ban si nu vedeam globalul am apucat sa vad doar cand s-a dat ban. Unul era pt ss de la cereri ban, dar acolo am banat contul gresit. Nu am vazut ca erau 2 "n". Apoi am intrat in joc si aparuse alt Omagracini. Scuze, din nou.
PS: trebuia sa postezi la cereri unban.
Kerli
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:31

Kerli wrote:Am debanat contul Omagracini, cu scuzele de rigoare. Cand am intrat am primit si eu ban si nu vedeam globalul am apucat sa vad doar cand s-a dat ban. Unul era pt ss de la cereri ban, dar acolo am banat contul gresit. Nu am vazut ca erau 2 "n". Apoi am intrat in joc si aparuse alt Omagracini. Scuze, din nou.

Mda.......alta data te rog sa faci si tu un print inainte si dupa ce dai bann sa nu te pierzi in detalii...un sfat de la un viitor avocat..bafta
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Kerli » 05 Sep 2011, 12:35

raynho wrote:
Kerli wrote:Am debanat contul Omagracini, cu scuzele de rigoare. Cand am intrat am primit si eu ban si nu vedeam globalul am apucat sa vad doar cand s-a dat ban. Unul era pt ss de la cereri ban, dar acolo am banat contul gresit. Nu am vazut ca erau 2 "n". Apoi am intrat in joc si aparuse alt Omagracini. Scuze, din nou.

Mda.......alta data te rog sa faci si tu un print inainte si dupa ce dai bann sa nu te pierzi in detalii...un sfat de la un viitor avocat..bafta

Am printuri si invata sa vorbesti mai frumos daca tot incerci sa primesti unban. Sfat pentru un viitor avocat.
Kerli
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:38

Kerli wrote:
raynho wrote:

Am printuri si invata sa vorbesti mai frumos daca tot incerci sa primesti unban. Sfat pentru un viitor avocat.

daca ai print atunci cand am dat bann pe global de pe charul omagracini te rog sa-l pui aici si accept bann permanent pe ambele conturi
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Sharkyz » 05 Sep 2011, 12:42

Sharkyz wrote:Totusi nu puteai sa faci o cerere de unban si sa explici situatia? ce reclami tu acum? o posibila greseala care nu stii cu exactitate daca a fost intentionata sau nu?

Domnu avocat...analizeaza putin situatia...ca nu aveai pt ce sa postezi la plangeri...este o simpla greseala si ar fi treb sa iti treaca prin cap asta atat timp cat numele conturilor tale sunt asemanatoare
Overyou/Sharkyz

Image
Sharkyz
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:46

Sharkyz wrote:
Sharkyz wrote:Totusi nu puteai sa faci o cerere de unban si sa explici situatia? ce reclami tu acum? o posibila greseala care nu stii cu exactitate daca a fost intentionata sau nu?

Domnu avocat...analizeaza putin situatia...ca nu aveai pt ce sa postezi la plangeri...este o simpla greseala si ar fi treb sa iti treaca prin cap asta atat timp cat numele conturilor tale sunt asemanatoare

domnu' sharkyz numele conturilor sunt: "omagracini" si "bebelush" nu vad asemanarea intre ele...decat intre numele unui char si a unui cont...inteleg ca iti aperi prietenul dar nu mai este nevoie problema s-a rezolvat...
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Sharkyz » 05 Sep 2011, 12:50

raynho wrote:decat intre numele unui char si a unui cont

anyway asemanarea exista...poate un ban a fost pe cont si unul pe char , dar oricum topicul asta este ultimul topic la care trebuie sa apelezi in caz ca nu ti se face dreptate si stii ca nu ai gresit , o simpla cerere la unban ar fi rezolvat situatia.
Overyou/Sharkyz

Image
Sharkyz
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby raynho » 05 Sep 2011, 12:55

Sharkyz wrote:
raynho wrote:decat intre numele unui char si a unui cont

anyway asemanarea exista...poate un ban a fost pe cont si unul pe char , dar oricum topicul asta este ultimul topic la care trebuie sa apelezi in caz ca nu ti se face dreptate si stii ca nu ai gresit , o simpla cerere la unban ar fi rezolvat situatia.

Nu cred ca era suficient un simplu post la "cereri unban" e parerea mea si trebuie respectata si in acelasi timp e dreptul meu sa stabilesc daca postez aici sau acolo pentru ca se incadreaza in ambele topicuri....dar problema s-a rezolvat si propun sa incheiem subiectul!

Multumesc de suport si implicare!
raynho
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Kerli » 05 Sep 2011, 12:56

Se pare ca mai trebuie sa dau explicatii, desi am spus in primul reply cum sta treaba.
Caracterele sunt "Omagracini" si "Omagracinni". De la astea am ajuns la conturi. Si culmea contul banat gresit este "Omagracini" cu caracterul "Omagracini". Stiu, nu seamana deloc. Ma mir cum am putut sa nu observ diferenta.
Kerli
[Ultimate User]
[Ultimate User]

PreviousNext

Return to Trash