Server Status

Topicuri inchise / vechi / care incalca regulile forumului.

Re: Server Status

Postby Tankus » 28 Feb 2013, 16:05

macar omu a fost sincer, pe langa ala cu macaraua lui ... respect, pentru sinceritate ...
Image
Image
Tankus
[Ultimate Member]
[Ultimate Member]

Postby CRYSTYS » 28 Feb 2013, 16:06

Ciudat.

Am ajuns sa multumim cuiva ca a sters serveru' -___- .

Puneti-va pe treaba mai repede.
Last edited by paramedic on 28 Feb 2013, 16:26, edited 1 time in total.
Reason: macar avem trafic pe forum.
CRYSTYS
[ Inside my Head ]
[ Inside my Head ]

Postby Devil Soul » 28 Feb 2013, 16:20

E bine ca nu am apucat sa fac quest chain-ul de la dk =)

Anyways, poate cu asta, apucati sa reparati si voi pagina de register@ email + eroare de dupa.
Devil Soul
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Dotftw » 28 Feb 2013, 16:42

CRYSTYS wrote:Acum vin toti papagalii cu propuneri de rahat.Close it.Si faceti topic de sugestii.

pai de ce nu incepi cu propuneri?
Image
Dotftw
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby drn » 28 Feb 2013, 17:03

darkmihai wrote:puteti sa ma injurati cat vreti, din greseala incercand sa pun linux, fara sa sterg partitia D unde este serverul, am dat format la tot SV, adica DB site si etc ... puteti sa ma injurati :(( :((

se mai intampla frate , macar esti sincer , nu a venit alta macara din nou
Image
drn
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Postby HopSiEu » 28 Feb 2013, 17:06

ma dar care ii faza cu macaraua asta :)) ? un link ceva sa vada si eu =))
HopSiEu
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby arnold » 28 Feb 2013, 17:17

amyzz wrote:Tineti donatorii pe bara MACAR 1 saptamana .. altfel distrugeti si pve si pvp.

u dumbass!

esti un mare ratat si tu si dyzy ala ce plm vreti ma sa intru cu itemele donate cand sunteti toti full wrath ?! la ce donez ? dau bani ( sacrificiu ) am iteme (beneficiu ) asa merge viata ...sacrificiile iti aduc si beneficii nu tot timpul dar acum ca vb de wow asta este ! eu nu sunt si nu joc la acealasi nivel cu voi ...eu sunt DONOR nu player...mie imi lauti otti mortii pe pula , nu vi ia nimeni voua ..intelegi ? donor in sus si in jos ca si cuma r fi ceva rusinos ..da sunt donor , si rup curu in voi cat stati pe forum si lameriti in loc sa rageti sa faceti gear ...:) iar ptr dizyy si fara iteme donate iti iei dmg /hyt return esti om PVP ?!? watch swirfty old videos...despre prot pvp ..de unde vine dmg si care e faza...si utiate ca si tu dac aiti faci war prot cu itemele tale ...adica alea moca tot aceasi e chestia :) ceai vrea sami faci tu mie 1 vs 1 ? nu ai ce ...get over :)

!
Staff Warning!
Nu ai donat si pe forum, prin urmare esti inclus in oala cu muritori de rand nea' Arnold. Asta inseamna ca esti limitat de acelasi regulament ca si ceilalti. Astalavista beibi!

HUH?! e vb de muritori de rnad sau nu ?! esti batut in cap ?! ai itneles o PULA din ce am scris eu acolo... vrei sa vb cv cu mine vrei lamuriri contacteazama :) nu o da airuea ...si nu edita posturile cum vrea pla ta ..ma repet pula ..un cuvnat trivial..vai ce rusine ..! fking get over it ! nu edita posturi la care nu intelegi rostul nam sa fac aici 17spe mii de posturi ...si stop editing ! vrei ceva ?! dai reply sau pana mea...NU AM ZIS CA EU NU AS FI MURITOR DE FOAME , dar iti lipseste materia cenusie probabil .....tocmai de aia ..paote nam o chifla in burta dar eu am donat ..si asta e problema mea..cine drq esti tu sa ma judeci pe mine si actiunile mele ?! ca vb rivial..sau mai putin elevat este problema..mea...ca o fac pe un forum..plin de haters si copii flamanzi de certa...greseala mea ..hadie cheerzs si o zi buna all .
PS: fu Haters
Last edited by arnold on 28 Feb 2013, 18:09, edited 2 times in total.
arnold
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby DarkBlader » 28 Feb 2013, 17:25

Ultimate e Baza !

Așteptăm decizia staff-ului. :D
DarkBlader
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby neon » 28 Feb 2013, 19:13

decizia mea este urmatoarea : 'tankus' e un copil redus mintal. Subliniez copil. Subliniez cu o linie rosie redus mintal.
In aceiasi categorie intra si 'hopsieu'
Image
neon
absent
absent

Postby HopSiEu » 28 Feb 2013, 19:42

neon wrote:decizia mea este urmatoarea : 'tankus' e un copil redus mintal. Subliniez copil. Subliniez cu o linie rosie redus mintal.
In aceiasi categorie intra si 'hopsieu'

ce ai nene ? ce am zis eu de te iei de mine a ? sau asa sunt primiti noii playeri ?
ma cunosti ? tupeu in fata monitorului sa faci asemenea afirmati..... ce plm vroiai sa fac sa plang ca ala nu o facut un backup sau plm stie ce ? am facut asa "mici glumite" sa zic si se pare ca am atins in rana -> virginulee
Last edited by HopSiEu on 28 Feb 2013, 19:49, edited 1 time in total.
HopSiEu
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby dyzy » 28 Feb 2013, 19:47

Ok,am ajuns la o concluzie: esti retardat(da cu litere mari,cat casa poporului).N-ai bani si faci sacrificii sa donezi? Coae,donezi sa ajuti un server,nu donezi sa arati ca stii sa stai tank in arena si nu-mi aduc aminte,te-am farmat cumva sau doar mi se pare mie?
"Esti atat de prost,incat daca-ti spun ca mi-am luat televizor color,ma intrebi ce culoare." - ceva de genul asta esti tu,dai banii care-i ai sa-ti iei carti si ai ajuns un analfabet care joaca wow si se simte important ca stie sa dea join la arene si sa nu faca nimic afara de charge/intercept si un stun,activeaza tot ce e de activat in prima secunda cand incepe arena si dupa stai si o CIUGI ca un om al strazii pentru un leu.
Te crezi tare in cuvinte? Vii smecher cu replici gen"fac ce vreau,sunt banii mei?" sunt bani tai,da asta e serverul nostru,al nostru al tuturor,deci nu vine un retardat sa-mi spuna mie sa ma uit la un video,tu asa inveti wow? stai si te uiti la videouri si vezi cum ar trebui sa joci nu? testeaza nenica talente,ca nu-ti merg ca pe blizz,vezi ce merge,ce nu merge,ia toate variabilele in considerare,u stupid child.
Data viitoare cand incerci sa faci pe desteptul ia langa tine pe cineva care stie in primul rand sa scrie corect,daca vrei poti sa donezi si pentru asta,doar ca nu-ti aduce nici un beneficiu, o sa te faca sa PARI mai inteligent.
Sunt momente cand in orice pozitie ar sta corpul sufletul ti-e in genunchi.
dyzy
[Ultimate Gamer]
[Ultimate Gamer]

Postby adikuu » 28 Feb 2013, 19:52

nu ca nu imi place sa vad o cearta da pnm esti mai vechi ca el aici dizy ..si cred ca si mai intelept..daca il vezi cu limba romana la pamant,donator de organe...lasa-l in doamne iarta0ma ps...nu poti cere ceva de la un om care nu are nimic =)) !!!asta nu e loc de cearta...exista privat donatorule...atatia bani ai si nu sti sa ii dai un mesaj pe privat?
adikuu
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby arnold » 28 Feb 2013, 20:01

Te crezi tare in cuvinte? Vii smecher cu replici gen"fac ce vreau,sunt banii mei?" sunt bani tai,da asta e serverul nostru,al nostru al tuturor,deci nu vine un retardat sa-mi spuna mie sa ma uit la un video,tu asa inveti wow? stai si te uiti la videouri si vezi cum ar trebui sa joci nu? testeaza nenica talente,ca nu-ti merg ca pe blizz,vezi ce merge,ce nu merge,ia toate variabilele in considerare,u stupid child.
Data viitoare cand incerci sa faci pe desteptul ia langa tine pe cineva care stie in primul rand sa scrie corect,daca vrei poti sa donezi si pentru asta,doar ca nu-ti aduce nici un beneficiu, o sa te faca sa PARI mai inteligent.[/quote]

Ma baiatule sv este al nostru , al nostru ...pe cine plm instigi tu ma ratatule in tampeniile si lamaereala ta ?!cand spui al nostru automat ma incluzi si pe mine...dar tu defapt plangi , iar umarul meu nu este disponibil (ai parinti ? ..daca nu ai amici ) ..cine mai vrei sa planga cu tine ? ce e rau in vizionarea clipurilor lui swifty...in caz ca nus ti omul ala traieste din gaming...ai citit bine ..da el ia bani sa joace. Donezi sa ajuti un server?! ( CAND FACI ASTA FARA NICI UN FEL DE INTERES O NUMESTI AJUTOR , EU NU AJUT SV SI NU FOLOSESC TERMENII ASTIA SIROPOSI PTR SIMPLUL FAPT CA NU SUNT LINGAU , am donat ca sa am avantaje ingame nu pretenii ingame =; ) Nu stau pe forum sa vb despre skill , dar tu ai venit aici cu lacrimi de crocodil...copil frustrat ...ce morti tai vrei ? vrei sa eisi in fata ca tu ai skill?? doneaza..ia gear si dovedestemi ...sau jaoca...ceva timp sufera in tacere , taci si inghite ..iar apoi cand esti gearat vino si sufera ...ce drq o dam natat in offtopic ai pretentii ceva ? vrei sa o dai in idverse vino pe skype amice..si vedem care leaga 3 cuvinte si care este fatalau ..copilul trist care se ascunde in spatele unor cuvinte mari ..atat de mari ca te coplesesc , pe langa fatul ca te depasesc :) nu am nimic ca a donat .....dar totusi amd at de un prot DONOR ..dute drq si plange la mata in poala paote iti da bani de un dagger @ dnd @sal @sms pa
arnold
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby CRYSTYS » 28 Feb 2013, 20:03

Esti un luptator, clasa bruta, iti place sa dai bata in cap.Nu-ti mai elibera testoteronii pe forum, thx.

E o propunere NORMALA.Asa a fost mereu.Doar nu te duci tu in icc cu full hc si noi in t8, nu ti se pare penibil?
CRYSTYS
[ Inside my Head ]
[ Inside my Head ]

Postby Lightftw » 28 Feb 2013, 20:06

arnold wrote:
amyzz wrote:Tineti donatorii pe bara MACAR 1 saptamana .. altfel distrugeti si pve si pvp.

u dumbass!

esti un mare ratat si tu si dyzy ala ce plm vreti ma sa intru cu itemele donate cand sunteti toti full wrath ?! la ce donez ? dau bani ( sacrificiu ) am iteme (beneficiu ) asa merge viata ...sacrificiile iti aduc si beneficii nu tot timpul dar acum ca vb de wow asta este ! eu nu sunt si nu joc la acealasi nivel cu voi ...eu sunt DONOR nu player...mie imi lauti otti mortii pe pula , nu vi ia nimeni voua ..intelegi ? donor in sus si in jos ca si cuma r fi ceva rusinos ..da sunt donor , si rup curu in voi cat stati pe forum si lameriti in loc sa rageti sa faceti gear ...:) iar ptr dizyy si fara iteme donate iti iei dmg /hyt return esti om PVP ?!? watch swirfty old videos...despre prot pvp ..de unde vine dmg si care e faza...si utiate ca si tu dac aiti faci war prot cu itemele tale ...adica alea moca tot aceasi e chestia :) ceai vrea sami faci tu mie 1 vs 1 ? nu ai ce ...get over :)

!
Staff Warning!
Nu ai donat si pe forum, prin urmare esti inclus in oala cu muritori de rand nea' Arnold. Asta inseamna ca esti limitat de acelasi regulament ca si ceilalti. Astalavista beibi!

HUH?! e vb de muritori de rnad sau nu ?! esti batut in cap ?! ai itneles o PULA din ce am scris eu acolo... vrei sa vb cv cu mine vrei lamuriri contacteazama :) nu o da airuea ...si nu edita posturile cum vrea pla ta ..ma repet pula ..un cuvnat trivial..vai ce rusine ..! fking get over it ! nu edita posturi la care nu intelegi rostul nam sa fac aici 17spe mii de posturi ...si stop editing ! vrei ceva ?! dai reply sau pana mea...NU AM ZIS CA EU NU AS FI MURITOR DE FOAME , dar iti lipseste materia cenusie probabil .....tocmai de aia ..paote nam o chifla in burta dar eu am donat ..si asta e problema mea..cine drq esti tu sa ma judeci pe mine si actiunile mele ?! ca vb rivial..sau mai putin elevat este problema..mea...ca o fac pe un forum..plin de haters si copii flamanzi de certa...greseala mea ..hadie cheerzs si o zi buna all .
PS: fu Haters

Esti penibil omule,fac pariu ca esti un pusti gras de 13 ani cu cosuri pe fata.
Lightftw
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

PreviousNext

Return to Trash