eminem

eminem

Postby Heinze » 11 Jul 2008, 00:06

din cate am inteles EM a scos sau urmeaza sa scoata un nou album...pe net nu prea am avut rabdare sa caut deci as dori niste detalii daca e posibil

thx
Image
Heinze
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Re: eminem

Postby Oblivion » 11 Jul 2008, 00:13

Aaaa si care e evenimentul ?

No rly , who the f**k is eminem ? Nu a murit ?
Бессарабия, румынская земля !!

Image

Image
Oblivion
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby Heinze » 11 Jul 2008, 12:10

eminem este un cantaret american, printre putinii de culoare alba care au avut succes in rap, este cunoscut world-wide, a avut parte de un succes imens cu multe dintre melodiile sale

evenimentul consta in faptul ca nu a mai scos un album de ceva timp, toata lumea crezand ca s-a lasat de muzica, luand in considerare si textul melodiei "when I'm gone"

ps: daca tu nu asculti nu inseamna ca nu e important, si daca nu te intereseaza pls nu posta
Last edited by Heinze on 11 Jul 2008, 14:58, edited 1 time in total.
Image
Heinze
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Babylon » 11 Jul 2008, 13:42

Heinze wrote:eminem este un cantaret american, printre putinii de culoare alba care au avut succes in rap, este cunoscut world-wipe, a avut parte de un succes imens cu multe dintre melodiile sale

evenimentul consta in faptul ca nu a mai scos un album de ceva timp, toata lumea crezand ca s-a lasat de muzica, luand in considerare si textul melodiei "when I'm gone"

ps: daca tu nu asculti nu inseamna ca nu e important, si daca nu te intereseaza pls nu posta

Aham, acolo trebuia sa fie world-wide, dar treaca, ai dreptate ba Heinze ba, wow-ul chiar prosteste, liek "Don't forget to take everything in moderation, even World Of Warcraft", dar se intelege, nu-i bai.

ON: Sunt de acord cu oblivionn, daca era vreun cantaret sau trupa care are melodii care vor ramane mereu in memoria noastra si a urmasilor nostri mai zicea, dar domnu nu are decat 1 melodie sau 2 in opinia mea, dar si aia copiata dupa o melodie rock.

Eminem de mult nu mai este cine a fost, sau ce a vrut sa fie.
Babylon
[Global Moderator]
[Global Moderator]

Postby zoster » 11 Jul 2008, 13:53

Orice ati zice voi Eminem a fost si va ramane unul dintre cei mai mari rapperi din lume, eu chiar as fi interesat de un nou album caci foarte mult timp am ascultat melodiile lui.Daca aflati ceva detalii postati aici plx
Image
"Green Day is like sex, when we're good, we're really good, when we're bad, we're still pretty damn good" - Mike Dirnt
zoster
[Ultimate Spammer]
[Ultimate Spammer]

Postby Heinze » 11 Jul 2008, 15:01

gutza, iti spun si tie, nu-ti place nu posta, cum in memoria ta si a urmasilor tai o sa ramana numai melodii pe care te dai cu capu de pereti, asa in memoria mea si a tuturor celor care l-au ascultat pe eminem o sa ramana foarte multe melodii

so pls rockers, sh00t yourself sau macar spalativa, nu va mai bagati aiurea in topicuri
Image
Heinze
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Babylon » 11 Jul 2008, 16:04

Ba Heinze, (altcumva nu ma pot adresa tie! decat cu "ba"), tu esti doar o scursura umana ce crede ca muzica Rock inseamna sa te dai cu capul de pereti si ca rockerii sunt nespalati, mai degraba tu ti-ai urma sfatul cu "sh00t yourself", esti exact ca orice alt cocalar imputit care crede ca le stie pe toate, si se ia dupa gura lumii si aparente, si crede-ma ca nu esti mai inteligent daca consideri si spui lucrurile astea, eu mi-a dat parerea in legatura cu topic-ul facut de tine, iar daca pe tine te raneste atat de mult lucrul acesta, pe care-l spune un "rocker imputit" cred ca nu este tocmai normal pentru un domn ca tine. Si las-o mai moale cu injuriile aduse rockerilor.

Nu-i nevoie sa-mi dovedesti ca esti poliglot, nu-ti iese nici macar pe jumate.
Babylon
[Global Moderator]
[Global Moderator]

Postby Heinze » 11 Jul 2008, 16:24

nu ma iau dupa ce spun altii cand spun ca rockerii se dau cu capu de pereti cand asculta muzica sau ca uita ca pe lume exista apa si sapunu, imi dau seama si singur cand ma uit la concerte filmate si in fata scenei se face asa numitul "pogo" unde va dati cap in cap ca animalele, si cand va rupeti dintii intre voi incepeti si radeti
in legatura cu faptul ca marea majoritate nu se spala, mai trece cate unu pe langa mine pe strada si miroase mai urat ca boschetarii, ce sa inteleg? ca se spala dar ala e un nou miros la dove? hmm i think not

nu zic ca toti rockerii sunt asa, doar marea majoritate, daca tu nu esti bravo tie

nu am nevoie sa demonstrez nimanui ca sunt poliglot, daca folosesc cuvinte/expresii din alte limbi nu inseamna ca vreau sa te impresionez pe tine, ci pur si simplu ca imi place cum suna acele cuvinte sau expresii mai mult in limba engleza decat in limba romana, sau oi fi si tu vreun pui de pruteanu si eu nu stiam?

inca ceva: nu ti-am cerut nici tie si nici altora pareri despre topicul meu, am cerut doar detalii despre albumul lui eminem, nu imi poti oferii ce am cerut, nu postezi...ce-i asa greu de inteles?
Image
Heinze
[ Pwnage!!! ]
[ Pwnage!!! ]

Postby Babylon » 11 Jul 2008, 16:52

Daca chiar vroiai sa afli asa ceva, intrai si tu pe site-ul lui oficial pe vreun fan club pe ceva si aflai relativ rapid.

Iar in legatura cu ce-ai postat tu, e ca si cand as incerca sa-i explic unui copil de 4 ani ca nu are voie sa faca unu lucru si el tocmai aia face.

Dont have fun.
Babylon
[Global Moderator]
[Global Moderator]

Postby Zippy » 12 Jul 2008, 13:02

n-am chef sa va citesc certurile si aici!

deci daca mai vad(aici, cat si prin alte topicuri) ca va trageti de sireturi, va linistesc eu :)
Image Image
Zippy
[Believe no one]
[Believe no one]

Postby Angelofdeath » 18 Aug 2008, 23:24

babylon iti urez un simplu impusca-te!

sau daca doresti te ajut eu.
ATAT!
Angelofdeath
[Ultimate User]
[Ultimate User]

Postby Akaman » 19 Oct 2008, 18:46

Oblivion wrote:Aaaa si care e evenimentul ?

No rly , who the f**k is eminem ? Nu a murit ?

Liek heinze said daca nu o ascultzi tu ,nu tre sa asculte nimeni ?
Daca u eshti punker shi ai plete de libidinos shi te dai mare om crezi ca ne schimbi cu ceva parerea?[tzi`oi fi dat u cu parerea dar tzi`ai dat prost]
Same shi la babylon va bagatzi aiurea in topic`uri.

Shtiu ca osa primesc multe warnuri acum :-< .
Image

I`d rather live liek how I am, than die tryin` to become a hero...
Akaman
Banned
Banned

Postby proof » 03 Nov 2008, 18:19

http://www.mtv.ro/stiri/muzica/eminem-s ... -relapse/0 -e cam tot ce stiu + 2 min din vitoru album
rap music ftw :X
Don' t drink and drive..
Smoke and fly!
proof
[Ultimate Addicted]
[Ultimate Addicted]

Return to Evenimente